Pirkimo sąlygos:

1. Pirkti baldą tiesiai iš sandėlio.
Patikusį baldą galima nusipirkti iš karto atvykus į mūsų baldų sandėlį Šiauliuose ar Klaipėdoje. Mūsų klientai taip pat turi galimybę atsiimti baldus patys.

2. Užsakymas elektroniniu paštu.

Išsirinkus baldus ir surašius gaminio duomenis (pavadinimą, komplektaciją, apdailą ir t.t.) galima užsisakyti elektroniniu paštu: infobalderas@gmail.com

3. Užsakymas telefonu.

Mielai Jums patarsime ir suteiksime visą reikiamą informaciją telefonu +37061446125.

4. Užsakymas mūsų interneto svetainėje.

5.Išankstinio užsakymo vygdymas pradedamas tik Pirkėjui atlikus avansinį mokėjimą 20% nuo kainos.

Pristatymo sąlygos:

> Baldus pristatome į visus Lietuvos miestus (išskyrus Kuršių neriją) nemokamai.
> Prekes atvešime savo transportu iki Jūsų namo arba iki tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas (būtinai nurodykite tikslią prekių pristatymo vietą).
> Prekes pristatysime per trumpiausią įmanomą laiką (iki 7 dienų), jei Klientas nepageidauja kitaip.
> Dažniausiai likus dienai iki numatomo prekių atvežimo, susisiekiame su Klientu ir suderiname tikslų prekių pristatymo laiką.
> Esant galimybei, papildomai galite užsisakyti baldų užnešimo ar surinkimo paslaugą (už papildomą mokestį, teirautis iš anksto). Įkainių teiraukitės tel. +370 61446125.
> Dauguma prekių pristatomos nesurinktos, kartoninėse dėžėse ar kitaip saugiai supakuotos. Prie dėžėse supakuotų prekių yra pridedamos surinkimo instrukcijos.
> Baldai supakuoti taip, kad tilptų pro standartinio pločio duris – 80 cm.
> Priimdami arba atsiimdami prekes, būtinai patikrinkite prekės (-ių) kiekį ir būklę, pakuočių kokybę, kad nebūtų suplyšusios. Pastebėjus prekių pakuočių pažeidimų ar komplektacijos neatitikimų apie tai informuokite asmenį, pristačiusį Jums prekes.

Prekių grąžinimas ir keitimas:

> Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu, pridedant prekės nuotraukas ar video, aprašančias iškilusią problemą. Šia teise Pirkėjas negali pasinaudoti sudarius vieną iš Lietuvos Respublikos kodekso 6.228-10 straipsnio 2 dalyje išvardintų sutarčių.
> Prekių grąžinimas, keitimas ar trūkumų šalinimas vykdomas vadovaujantis 2014 m. Liepos 22 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 738 patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“.
> Norėdamas grąžinti prekę (-es), Pirkėjas turi informuoti Pardavėją el. paštu infobalderas@gmail.com.
> Lizingo būdu pirktos prekės grąžinti negalima.
> Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje, nesuplėšytoje pakuotėje (pakuotės gali būti atidarytos (pvz. perkirpti pakuotės uždarymui skirtas lipnias juostas) tiek, kad galima būtų apžiūrėti prekės spalvą, komplektaciją ir t. t. ).
> Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).
> Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.).
> Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.
> Gavus prekę, prieš ją surenkant, būtina ją atidžiai apžiūrėti. Kokybiškų, tačiau bandytų surinkti ar surinktų prekių grąžinti negalima.
> Prekių, kurios buvo gaminamos pagal individualų Kliento užsakymą (spalvą, medžiagą, kitokių išmatavimų ir t. t), grąžinti negalima.
> Svarbu žinoti, kad esant mažareikšmiam trūkumui (pvz. apdailos nubrozdinimas) – prekė nekeičiama ir pinigai negrąžinami, tokiu atveju pardavėjas įsipareigoja per protingą terminą pašalinti išvardintą trūkumą.
> Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą. Prie prašymo turi būti pridedamas pirkimo-pardavimo kvitas arba kitas prekės pirkimą-pardavimą iš šio Pardavėjo patvirtinantis dokumentas (PVM sąskaita faktūra, sąskaita faktūra, mokėjimo kortelės išrašas, mokėjimo kortelės skaitytuvo čekis ar kita).
> Grąžinamų kokybiškų arba keičiamų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.
> Kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti nekokybišką prekę analogiška preke arba grąžinti Pirkėjui pinigus.
> Už prekės sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu prekė nėra sukomplektuota ir tinkamai supakuota, Pardavėjas gali nepriimti grąžinamo daikto.
> Prekės nebus priimamos atgal, jei buvo naudojamos ir/arba buvo sugadintos ir/arba prarado prekinę išvaizdą (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).
> Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Garantija:

Baldams suteikiama 24 mėnesių garantija. Garantijos terminas pradedamas skaičiuoti nuo momento, kai Pardavėjas perduoda prekę Pirkėjui, kaip numatyta sutartyje. Garantija suteikiama tik pateikus daikto pirkimą iš Pardavėjo įrodančius dokumentus. Priimdami arba atsiimdami prekes, būtinai patikrinkite prekės (-ių) kiekį ir būklę. Pastebėjus paslėptus prekės trūkumus prašome pranešti mums el. paštu infobalderas@gmail.com ( nufotografuoti prekės trūkumus ( jei tokie yra) ir laisva forma parašyti pretenziją, pridėti visus reikiamus priedus (nuotraukas ar vaizdo įrašą, pirkimo dokumentus)). Apie sprendimą nedelsdami informuosime Jus, Jūsų nurodytomis susisiekimo priemonėmis. Prekių keitimas, grąžinimas ar trūkumų šalinimas vykdomas vadovaujantis mažmeninės prekybos taisyklėmis. Pirkėjas neturi teisės nutraukti sutarties, jeigu daikto trūkumas yra mažareikšmis pagal CK 6.363 straipsnio 8-ą dalį. Prekės garantija pagal įstatymą CK 6.338 str. nustato terminus reikalavimams dėl prekių trūkumų pareikšti. Vartotojų teisę atsisakyti nuotolinės sutarties ir ne prekybos patalpose sudarytos sutarties nustato CK 6.228(10) straipsnis.

Garantijos suteikimo sąlygos:

> Garantija taikoma prekių kokybės trūkumams, atsiradusiems dėl gamintojo kaltės.
> Garantija galioja visoms baldų sudėtinėms dalims ir komplektuojamosioms detalėms, išskyrus balduose įmontuotoms apšvietimo lemputėms , transformatoriams, veidrodžiams ir stiklinėms detalėms.
> Garantiniu laikotarpiu nustatytus kiekybinius ar kokybinius neatitikimus mes ištaisome,
sukomplektuojame arba pakeičiame kokybiškais per protingai numatytą laikotarpį.
> Natūralus prekės susidėvėjimas ar jos savybių pasikeitimas nelaikomas prekių kokybės trūkumu.
> Natūralaus medžio tekstūros ir atspalvio nevienodumai nelaikomi prekių kokybės trūkumu.
> Natūralūs audinio arba odos dėvėjimosi pakitimai nelaikomi prekių kokybės trūkumu.
> Garantinis aptarnavimas netaikomas tais atvejais, kai prekės eksploatuojamos netinkamai
arba mechaniškai sugadinamos dėl Pirkėjo kaltės (dėl netinkamo baldų pervežimo,
pernešimo, surinkimo ar sumontavimo ne pagal instrukciją (nubrozdinimai, perplėšimai, įbrėžimai, pradūrimai ir pan.),netinkamai naudojamos, naudojamos ne pagal paskirtį, valomos netinkamomis priemonėmis ir būdais, taip pat gyvūnų padaryti nuostoliai ar trūkumai, savavališkas baldų remontas).
> Įvairūs tekstilės audiniai gali nudažyti ar pažeisti odą, eko odą, gobeleną ir t.t. Šiems
mechaniniams pažeidimams taip pat netaikomas garantinis aptarnavimas.
> Garantija netaikoma, jei gaminiai laikomi lauke ar drėgnoje aplinkoje, naudojami ne buitinėms reikmėms (išskyrus atvejus, kai tai leistina pagal gaminio specifikaciją). Pagal garantijos sąlygas neatlyginami pasekminiai ar atsitiktiniai nuostoliai.

SVARBU : Pirkdami e-parduotuvėje BALDUSVETAINE.LT Jūs sutinkate su parduotuvės pirkimo taisyklėmis ir patvirtinate, kad perskaitėte visą reikalingą informaciją.

BENDROS BALDŲ PRIEŽIŪROS IR EKSPLOATAVIMO TAISYKLĖS

Siekiant, kad įsigyti baldai Jums tarnautų kuo ilgesnį laiką, būtina tinkamai juos prižiūrėti ir jais naudotis.
Prižiūrėkite baldus ir juos naudokite, vadovaudamiesi pateiktomis baldų priežiūros ir eksploatavimo taisyklėmis.
Baldus reikia saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, tiesioginio elektros prietaisų poveikio, negalima jų statyti arti šilumos šaltinių, oro kondicionierių.
Baldų negalima stumdyti, nes galima juos pažeisti. Baldų pernešimas leis išvengti galimų grindų apgadinimų. Perstūmimo metu baldų kojelės gali subraižyti grindų paviršių.
Staigūs temperatūros pokyčiai gali stipriai pažeisti baldus arba jų dalis.
Reikia vengti vandens, alkoholio, skiediklio, tirpiklių ir įvairių kitų cheminių priemonių poveikio baldams. Priemonės, skirtos baldų valymui yra naudojamos tik su baldų naudotojo atsakomybe, prieš tai priemonę išbandžius nematomoje vietoje. Atsiradusias dėmes ar skysčius reikia valyti nedelsiant!
Baldai turi būti statomi sausose, vėdinamose patalpose. Baldai negali būti glaudžiami prie drėgnų sienų ir šildymo įrenginių.

Atidžiai laikykitės šių nurodymų. Bet koks skundas dėl defekto, atsiradusio nesilaikant jų,nebus priimtas!

MINKŠTŲ BALDŲ SURINKIMO, PRIEŽIŪROS IR EKSPLOATAVIMO TAISYKLĖS:

> Naudokite baldus pagal paskirtį.
> Baldai turi būti surenkami instrukcijoje nurodyta tvarka saugant baldus nuo mechaninio poveikio (vengti smūgių, nebraižyti paviršiaus aštriais daiktais).
> Tvirtai pritvirtinkite kojeles, jei nėra paminkštinimo po kojele, būtinai jį prisiklijuokite, kad nesugadintumėte grindų.
> Surenkant baldus, rekomenduojama užsidengti grindis, kad nesubraižytumėte ar kitaip nepažeistumėte nei baldų, nei grindų.
> Statykite baldus tik sausose, vėdinamose patalpose ant lygaus ir tvirto pagrindo.
> Nestatykite arti židinių, radiatorių ar kitų šilumos šaltinių, saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių, nes tai greitina baldų apmušalų blukimą bei odos išdžiūvimą. Taip pat nestatykite arti
orlaidžių ir oro kondicionierių, kad išvengtumėte staigių oro temperatūros ir drėgmės pokyčių (30cm).
> Optimaliausia aplinkos temperatūra : +5 – +25°C, santykinė oro drėgmė 45% – 60%.
> Perstatydami baldus į kitą vietą, jų nestumdykite ir netraukite baldų už porankių, už galvūgalio, minkštųjų atkaltės pagalvių, porankių ar nugaros pagalvių, nes tai gali sugadinti siūles. Norėdami juos perstatyti, pakelkite už apačios nuo žemės visu korpusu ir perneškite.
> Transportavimo metu gali atsirasti papildomos klostės, jas modeliuokite rankomis, kol baldai grįš į natūralią padėtį.
> Įsigijus sofą, kurios pagalvės yra iš malto porolono ar granulių, reikia ją pamodeliuoti/papurenti rankomis, kad atgautų savo pirminę išvaizdą, kuri gali būti šiek tiek pakitusi transportavimo metu.
> Venkite pernelyg didelio taškinio apkrovimo, pavyzdžiui, Jums nereikėtų klūpoti ar keliais spirtis ant sėdimos dalies elementų.
> Nedėkite ant baldų sunkių, karštų, stačius kampus turinčių ar kitokių aštrių daiktų.
> Nešokinėkite ant minkštų baldo dalių, kad nesusidarytų staigių smūgių audiniui, spyruoklėms, porolonui bei medienos detalėms.
> Nesėdėkite ant atlošų bei porankių: jie skirti rankoms pasidėti! Netinkamas naudojimas gali sukelti deformacijas, užpildas gali pasislinkti, o siūlės sutrūkti esant per didelei tempimo jėgai.
> Rekomenduojama reguliariai keisti sėdėjimo vietą ir nesėdėti vienoje pamėgtoje vietoje. Laikantis šių rekomendacijų, Jūsų baldai ilgiau Jus džiugins puikia išvaizda.
> Neleiskite naminiams gyvūnams lipti ant baldų. Jų nagai gali įbrėžti odą, audinį, medienos detales. Gyvūnų seilės daro neigiamą poveikį odai, kaip ir jų prakaitas.
> Minkštus baldus būtina reguliariai vėdinti ir valyti dulkių siurbliu, naudojant specialų minkštiems baldams skirtą antgalį.
> Odinius baldus 2-4 kartus per metus būtina sutepti specialia priemone, skirta odiniams baldams prižiūrėti ir impregnuoti, kad neįsigertų nepageidaujami skysčiai ir neatsirastų dėmės, kad oda nesudžiūtų ir neskirstų.
> Kartą per savaitę baldus reikia valyti švaria, minkšta šluoste, jokiu būdu negalima valyti kietu ar šiurkščiu daiktu, nes galima subraižyti ar kitaip pažeisti audinį.
> Minkštų baldų dėmių nusausinimui ir valymui naudokite popierinius rankšluosčius arba nespalvotą audinio skiautę.
> Naudodami valymo priemones, atkreipkite dėmesį į jų naudojimo instrukciją, kad jos būtų tinkamos baldų valymui.
> Jei naudosite valymo priemonę, prieš tai ją išbandykite nematomoje arba mažai matomoje vietoje.
> Nenaudokite rūgštinių ar chloro turinčių priemonių, taip pat valymo priemonių, į kurias įeina stiprūs chemikalai arba naftos produktų turinčių skiediklių, t.y. acetono, skiediklio, spirito ir kt. Labai atsargiai arti baldų naudokite klijus.
> Saugokite medines apdailos detales nuo smūgių, vandens ar kitų skysčių. Valykite jas tik specialiai skirtomis priemonėmis.
> Nesilieskite tamsiais drabužiais, ypač tokiais, kurie linkę dažyti (pvz., drabužiais iš džinsinio audinio ir kt.) prie minkštų baldų su šviesiu audiniu.
> Nestatykite baldų iš natūralaus medžio ant šildomų grindų.
> Mechanizmai turi būti tepami kartą per pusmetį. Daugelis mechanizmų yra pagaminti iš metalo, todėl naudojant jie gali skleisti papildomus garsus.
> Minkštiems baldams su miegamąja funkcija naudokite antčiužinį arba storesnį paklotą.
> Jei yra integruotas miegamas mechanizmas, netraukite pakeliamo mechanizmo tik vienoje pusėje- visada traukite ties centru.
> Minkštieji svetainės baldai yra skirti sėdėjimui ir poilsiui, bet ne nuolatiniam naudojimui, kaip miegamojo baldai. Naudojami transformacijos mechanizmai nėra pritaikyti pastoviam komfortiškam miegojimui.
> Veliūrinių audinių atspalvis gali skirtis nuo baldo statymo kampo, šviesos kritimo kampo (pvz.: apšviesta kampo dalis, ta ant kurio krenta tiesioginė šviesa gali atrodyti šviesesnė, nei ta ant kurios nekrenta tiesioginė šviesa) dėl išsamesnės informacijos teirautis prekybos vietose.
> Natūraliu naudojimo efektu yra apdangalo raukšlėjimasis, sėdimosios dalies išsisėdėjimas, audinio,
dirbtinės ar natūralios odos išsitampymas, laisvumas, apsitrynimas siūlių vietose, odos blizgesys.
Sėdimose dalyse naudojimo metu iš audinio gali susidaryti lengvos klostės – tai yra tempimo pasekmė ir nėra medžiagos defektas.

Atidžiai laikykitės šių nurodymų. Bet koks skundas dėl defekto, atsiradusio nesilaikant jų,nebus priimtas!

KORPUSINIŲ BALDŲ SURINKIMO, PRIEŽIŪROS IR EKSPLOATAVIMO TAISYKLĖS:

> Baldai turi būti surenkami instrukcijoje nurodyta tvarka, vengiant neatsargių smūgių ir įbrėžimų.
> Surenkant baldus rekomenduojama užsidengti grindis, kad išvengtumėte paviršiaus subraižymų.
> Surenkant stalą patariame pirma surinkti stalo kojas prieš jas pritvirtinant prie stalviršio.
> Varžtus su poveržlėmis atsargiai įdėkite į rėmo ar kojų skyles. Rankomis varžtus sukite pagal laikrodžio rodyklę.
> Baldo surinkimas nereikalauja didelės fizinės jėgos. Priverstinis varžto sukimas gali sugadinti srėgius.
> Visi varžtai ir medsraigčiai pirmiausia turi būti įsukti rankomis ir tik tada galima visus priveržti raktais.
> Detalesnę baldų surinkimo instrukciją rasite baldų pakuotėse.
> Baldai turėtų būti statomi tik sausose, vėdinamose patalpose, ant lygaus ir tvirto pagrindo.
> Nestatykite baldų šalia židinių, radiatorių ar kitų šilumos šaltinių, saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių, nes tai greitina blukimą.
> Venkite atviros ugnies ir drėgmės.
> Optimaliausia aplinkos temperatūra : +5 – +25°C, santykinė oro drėgmė 45% – 50%;
> Korpusinių baldų paviršių valymui naudokite tik baldų priežiūrai skirtas, neturinčias abrazyvinių dalelių valymo priemones.
> Saugokite baldus nuo mechaninių pažeidimų, stenkitės neištepti.
> Lengvai pašalinamas dėmes valykite tik švariu, sudrėkintu vandenyje flanelės ar pliušo audiniu.
> Dėmes patartina valyti iš karto, kol jos pernelyg neįsigėrė.
> Dažytų metalinių paviršių negalima valyti mechaniniu būdu. Patartina naudoti specialiai dažytiems metaliniams paviršiams skirtas valymo priemones arba buitines namų apyvokos valymo priemones, neturinčias abrazyvinių dalelių ir balinimo savybių (pvz.: skalbimo milteliai).
> Saugoti baldus nuo drėgmės. Sušlapusį paviršių nedelsiant kruopščiai nuvalykite švariu sausu audiniu.
> Korpusiniams baldams valyti naudokite tik specialiąsias priežiūros priemones.
> Tvirtai pritvirtinkite kojeles, jei nėra paminkštinimo po kojele, būtinai jį prisiklijuokite, kad nesugadintumėte grindų.
> Nestumdykite ir netraukite baldų, norėdami juos perstatyti, pakelkite už apačios nuo žemės ir perneškite arba išrinkite ir perstatykite jums reikalingoje vietoje.
> Natūralus gaminio nusidėvėjimas ar jo savybių pasikeitimas nėra laikomas kokybės trūkumu. Natūralaus medžio tekstūros, laminuotos medžio drožlių plokštės, kantuotės nevienodumai nėra laikomi gaminio kokybės trūkumu.
> Nestatykite ant tam nepritaikytų vietų televizorių, gėlių vazonų ar kitų sunkių daiktų.
> Į stalčių ar lentyną nedėti daugiau kaip 5 kilogramus sveriančių daiktų.
> Mechanizmai turi būti tepami kartą per pusmetį.
> Jei baldų durelės ar stalčiai varstosi netinkamai, pirmiausiai patikrinkite, ar baldas stovi taisyklingai – lygiagrečiai grindims. Jei ne, pakoreguokite baldo padėtį.
> Baldus būtina naudoti pagal paskirtį, kad nesugadinti baldo konstrukcijos.
> Maksimalūs rekomenduotini apkrovimai: ant virtuvinio stalo leistina dėti iki 100 kg, baro kėdės 100 kg, ant stiklinių žurnalinių staliukų dedamų daiktų svoris negali viršyti 0.75 kg/dm2, biuro kėdžių didžiausia leidžiama apkrova – 110 kg, valgomojo kėdės buitiniam naudojimui didžiausia leidžiama apkrova -100 kg.

Atidžiai laikykitės šių nurodymų. Bet koks skundas dėl defekto, atsiradusio nesilaikant jų,nebus priimtas!

MIEGAMOJO LOVŲ PRIEŽIŪROS IR EKSPLOATAVIMO TAISYKLĖS:

> Negalima stovėti, šokinėti, pasilypėti ant atskirų lovos dalių (pvz.: šonų, galvūgalio, kojūgalio ir pan.).
> Atsižvelgiant į higienos reikalavimus groteles rekomenduojama keisti po 10 metų.
> Draudžiama lipti į patalų dėžę, kišti rankas į pakėlimo mechanizmą, vaikams savarankiškai naudoti
pakėlimo mechanizmą. Būtina saugotis, kad pakėlimo mechanizmas neužkristų.
> Renkantis lovą su pakėlimo mechanizmu, būtina paisyti gamintojo rekomendacijų lovos čiužinių svoriams.
> Per sunkus čiužinys gali trukdyti tinkamai naudotis pakėlimo mechanizmu.

Atidžiai laikykitės šių nurodymų. Bet koks skundas dėl defekto, atsiradusio nesilaikant jų,nebus priimtas!

ČIUŽINIŲ PRIEŽIŪROS IR EKSPLOATAVIMO TAISYKLĖS:

Norint pajusti visas teigiamas čiužinio savybes (sveiko miego, gero poilsio) reikia laikytis šių pagrindinių nurodymų:
> Čiužinį rekomenduojama laikyti, transportuoti ir naudoti tik padėtą horizontaliai.
> Spyruoklinį čiužinį lenkti draudžiama.
> Dvipusį čiužinį reikėtų apversti (sukeisti puses galvūgalis kojūgalis) ir vėdinti bent kartą per 2 mėnesius, tai prailgins gaminio naudojimo laiką.
> Čiužinį eksploatuoti geriausiai tinka grotelės arba kitas kietas orui pralaidus pagrindas.
> Grotelių tarpas tarp atskirų lentelių turi būti 3 – 5 cm., priklausomai nuo pasirinkto čiužinio.
> Čiužinio užvalkalas nuvelkamas tik atitraukus užtrauktuką. Kad nenukentėtų užvalkalo kokybė, reikėtų vengti be reikalo jį nuiminėti, ypač jei tai daroma namų sąlygomis ir tam neturima patirties.
> Stenkitės, kad čiužinys negautų tiesioginių saulės spindulių, taip apsaugosite užvalkalo audinio spalvą ir prailginsite čiužinio tarnavimo laiką.
> Natūralus audinio dėvėjimasis nelaikomas defektu.
> Jei teisingai naudositės čiužiniu ir laikysitės priežiūros nurodymų, prailginsite gaminio naudojimo laiką.
> Čiužiniai yra apvilkti užvalkalu, kurio valymui rekomenduojamas sausas valymas arba išimtinais atvejais galimas skalbimas žemoje, t.y. + 30°C temperatūroje. Čiužinio užvalkalą valykite reguliariai, neleiskite įsisenėti prakaito dėmėms.
> Čiužinio audinio natūralus atsilaisvinimas nelaikomas defektu.
> Reguliariai vėdinkite čiužinį ir taip sumažinsite drėgmės kondensaciją (susikaupusi drėgmė yra puiki terpė pelėsiui porolone plisti).
> Čiužinį rekomenduojama keisti ne rečiau kaip 7 metai, dėl jame atsirandančių erkučių. Kuo dažniau keisite čiužinį, tuo sveikesnis bus Jūsų gyvenimas.
> Nepamirškite prieš keičiant seną čiužinį nauju, išvalyti vietą kur buvo senas čiužinys, nes ten pasilikusios erkutės gali pakenkti naujam čiužiniui.
> Po čiužinio ar antčiužinio transportavimo mažesnėje negu +5°C neišpakuokite jo iš karto, o leiskite jam prisitaikyti prie kambario temperatūros. Dėl temperatūros pokyčių čiužiniai ir antčiužiniai gali susitraukti. Atsistato maždaug per 10 dienų.

Atidžiai laikykitės šių nurodymų. Bet koks skundas dėl defekto, atsiradusio nesilaikant jų,nebus priimtas!

KĖDŽIŲ PRIEŽIŪROS IR EKSPLOATACIJOS TAISYKLĖS:

 

> Kėdes naudokite pagal paskirtį. Ant kėdžių negalima šokinėti, laipioti, nenaudokite jų pasilipimui.
> Saugokite kėdes nuo skysčių (sulčių, kavos, riebalų, vyno, vandens ir t.t.), cheminių medžiagų (rūgščių, šarmų, dažų, tirpiklių ir t.t.) poveikio. Išpylus – nedelsiant nuvalykite. Perstatinėdami kėdes į kitą vietą jų nestumkite, o perneškite. Saugokite patalpos grindis! Turint jautrias įbrėžimams grindis būtina naudoti kėdėms apsauginius baldų padukus ant kojelių (kėdžių komplektacijoje nėra ir įsigyjama atskirai).
> Svarbu žinoti, kad kėdžių kieti ratukai yra skirti minkštai (kiliminei) dangai, o guma padengti ratukai skirti kietai (parketui, laminatui, plytelėms) grindų dangai.
> Plastiko baldų ir apdailos valymo instrukcija: tokius paviršius būtina valyti drėgna šluoste. Paviršių būtina sausai nušluostyti. Nevalykite braižančiomis šluostėmis ar valikliais, kurių sudėtyje yra abrazyviųjų dalelių. Nenaudokite medienai skirtų poliravimo ar blizginimo priemonių.
> Atsižvelgiant į kėdės svorį ir grindų atsparumą, ne tik kėdės, bet ir kiti baldai gali pažeisti/subraižyti grindis. Netraukite kėdės nuo stalo – ją kelkite. Naudokite apsauginius baldų padukus ant kėdės kojelių.

Atidžiai laikykitės šių nurodymų. Bet koks skundas dėl defekto, atsiradusio nesilaikant jų,nebus priimtas!atlikus